Cinsel Gücü Artıran Yiyecekler

Doğal Yollarla Cinsel Gücü Artıracak Yiyecekler

cinsel gücü arttıran yiyeceklerHazırlanan kimyasal haplar yerine doğal olarak cinsel gücü artıran yiyecekleri tercih etmeniz sağlıklı bir seçenek.Tüm dünya üzerinde ciddi anlamda yaşanan cinsel sorunlar yüzünden bir çözüm aramaktadırlar. Faydalı besinler ise vücudumuzu beslemesinin yanı sıra libido seviyesini de besliyor. Bu yüzden en doğalı bu yiyecekleri denemek olacaktır.  İşte size cinsel gücü artıracak yiyecekler.

Kadın ve Erkeklerde Cinsel Gücü Artıran Doğal Yiyecekler Neler;

 • İstiridye: İçerisinde bulunan çinko sayesinde spermleri, cinsel isteği arttırıcı ve afrodizyak etkisi yaratıyor.
 • Keçi Boynuzu: Cinsel isteği artırmak isteyen erkeklerin sperm sayısını artırarak, cinsel kuvveti üst seviyeye taşıyor. Hem sade olarak, hem de özünü tüketme imkanınız vardır. Fakat en faydalı olanı özüdür. Özellikle soğuk pres yöntemi ile yapılmış, kavanoz halinde aktardan alabilirsiniz. Ayrıca;
 • İbrahim Saraçoğlu Tavsiyesi: Bir tencere içerisinde keçi boynuzu kaynatır ve suyu her gün içilir. Tencere içerisinde kaynatılan keçi boynuzları da yemek cinsel gücü arttırıcı kür olarak bilinir.
 • Avokado: Libidoyu yüksek tutmanıza yardımcı olacak yiyecekler arasında yer alıyor. Bu meyve içerisinde bulunan folik asit, potasyum ve vitamin B6 açısından zengin olmasıyla da bağışıklık sisteminizi de kuvvetlendirip cinsel gücü arttırıcı özelliği bulunuyor.
 • İncir: Eskiden beri sevilerek yenilen incir, tarihte de çoğu zaman kadınların cinsel organına benzediğini dile getirirler. Libido seviyesini yüksek tutacak incir hem erkekler için hem bayanlar için en çok cinsel gücü artıran yiyecekler içinde.
 • Bal: Bal içerisinde bulunan boron minarelleri sayesinde kadınlarda bulunan östrojen hormonunu düzene sokmaktadır. Bunun yanı sıra erkeklerde bulunan testeron hormonlarını dengeye sokan boron mineralleri sayesinde her iki tarafın da cinsel isteğini artırmaktadır.
 • Sarımsak: Kokusunun ağır olmasına rağmen vücutta bulunan kan akışının hızlanmasına yardımcı olacak sarımsak, özellikle de erkekler için oldukça etkili. Yemeklerinize sarımsak katmanızın oldukça faydası var.
 • Muz: Kalori, Potasyum ile birlikte karbonhidrat bakımından zengin olan yiyeceklerin arasında yer alan muz, cinsel gücünüzün artmasına yardımcı olacak. Muzun içerisinde yer alan bufotein adında alkalitler yer alıyor. Bu madde insanlar üzerinde güven hissini daha ağır basmasına sebep oluyor. Bu sayede cinsel istek arzusu artıyor ve etkili bir çözüm sağlıyor. Hem bayanlarda hem de erkelerde oldukça etkili.
 • Karides: Deniz ürünlerinden olan karides, içerisinde yüksek oranda iyot içermektedir. Bu sayede de cinsel istek ve arzuyu tetikleyerek güzel bir gece geçirmenizi sağlar. İçerisinde magnezyum ve kalsiyum içermesi ile de kasılmaları önler. Cinsel isteği üst seviyeye taşımak isteyenlerin yiyeceği karides, antioksidan, selenyum ve çinko içerdiği için size doğal bir çözüm sunuyor.
 • Fesleğen: Kokusuyla bile afrodizyak etkisi yaratan fesleğen, vücuda birçok faydası bulunuyor. Kalbin ritmini artırması ile size doğal bir çözüm olan fesleğen, cinsel gücü arttıran bitkiler arasında.
 • Badem: Eskilerden beri doğurganlık bağışlamakta olan bademin kadınların isteklerini tetiklediği söyleniyor. İçerisinde bulunan E vitamini, magnezyum ve liflerin yer aldığı bademi kadınlarda, erkeler de bolca tüketmeli.
 • Çikolata: Sade kakao olarak bile en etkili afrodizyak etkisi yaratan yiyecekler arasında yer alıyor. Beyin içerisinde aşk kimyası olarak adlandırılan PEA enzimleri açısından zengin olan çikolata heyecanın yanı sıra cazibe ve mutluluğu artırmasıyla cinsel istek uyandırıyor. Özellikle de kadınlarda daha etkili.
 • Karpuz: Yazın bol miktarda tüketilen yiyeceklerden olan karpuz, cinsel gücü artırmak isteyen ve bunun için kullanılan haplardan daha etkili olduğu kanıtlanmıştır. İçerisinde yer alan sitrulin ile birlikte arjinin sayesinde vücut içinde yer alan damarların gevşemesini ve yumuşamasını sağlıyor. Bu sayede doğal bir cinsel güç arttıran yiyecek oluyor.
 • Kabak Çekirdeği: Çinko bakımından zengin olan kabak çekirdeği cinsel performansı artırıyor. Hem kadınlar, hem de erkeklerin cinsel isteklerini üst seviyeye taşıyan kabak çekirdeği, içerisinde çinko ve folik asit bulundurmasıyla sperm miktarını da çoğaltıyor.
 • Acı Biber: Yediğimiz zaman içimizi yakan yiyeceklerden olan acı biber kapsaisin adında acıyı veren madde beyne endorfin hormonu salgılamaya yardımcı oluyor. Bu da sinir sistemini harekete geçiriyor ve cinsel isteği artırıyor.
 • Pekmez: İçerisinde barındırdığı demir, potasyum ve kalsiyum sayesinde önemli mineraller içeriyor. Kırmızı kanın içinde oksijen taşıma fonksiyonu sağlaması sayesinde enerji verir. Bu sayede damarlarda kan hızlı dolaşmaya başlar ve cinsel isteği artırır.
Bu Paylaşıma Oy Ver

Performans pazarlama alanında hizmet veren Tugaycan, Aferin.NET'i SEO uyumlu içerekler oluşturarak hem faydalı içerikler oluşturmak hem de trafik çekmek amacıyla kurdu.

Tugaycan aslan

Yorum yapın