Gerica Nedir? Gerica Hakkında Her şey

Gerica nedir sorusuna cevap vereceğimiz bu içeriğimizde aynı zamanda gerica 300 mg neden kullanılır, gerica kafa yapar mı gibi sorulara da cevap veriyor olacağız. Gerica nedir sorusunun cevabını öğrendikten sonra hemen kullanamazsınız. Gerica reçete ile satılan aynı zamanda doktor kontrolünde kullanılınan ciddi bir ağır kesicidir.

Gerica Nedir?
Gerica Nedir?

Gerica kullanımı kesinlikle bir doktor kontrolüyle yapılmalıdır, bilinçsizce kullanım vücut hormonlarınıza ve akli dengenize hayli zarar vermektedir.

Gerica içerisinde bulunan pregabalin maddesi sayesinde vücuda inanılmaz bir dinginlik, zihne de berraklık verir. Kontrolsüz ve bilinçsizce kullanılması vücudunuz ve zihninizde tahribata yol açar.

Gerica Nedir? Hangi Tedavilerde Kullanılır?

Gerica sert jelatin kapsül içerisinde 300 mg pregabalin içeren oldukça sert bir ağrı kesicidir. Gerica oral yolla alınır. Gerica’nın kullanıldığı hastalıklar sırasıyla:

 • Kısmı epilepsi nöbetleri
 • Sinir hasarına bağlı ağrı tedavileri
 • Yaygın anksiyete bozukluğu
 • Yumuşak doku romatizması
 • Çatışmalarda veya ağır kazalarda yaşanılan yaralanmalar.

‘dır. 18 Yaşın altında kesinlikle kullanılması yasak olan bu ilaç 18 yaş üstündekilere de doktor reçetesi yoluyla verilir. Gerica nedir sorusunun cevabını aldığınıza göre şimdi gelin gerica kafa yapar mı sorusuna cevap verelim:

Gerica 300 mg Kafa Yapar mı?

Gerica 300 mg kafa yapar. İçerisinde bulunan pregabalin maddesiyle birlikte vücudunuzu ve zihninizi uyuşturur. Kötü düşüncelerden arınmış, vücut ağrılarından kurtulmuş olursunuz fakat bu ilacı doktor kontrolünde kullanmanız gerekmektedir. Bilinçsizce kullanım vücudunuzda ve zihninizde geri dönülmeyecek ağır tahribatlara neden olabilir.

Günümüzde lyrica ve gerica gibi pregabalin içeren ilaçlar el altından uyuşturucu niyetiyle satılmaktadır. Bu ilaçların reçetesiz bir şekilde ticaretinin yapılması uyuşturucu suçu kapsamına girer. Her ne durumda olursanız olun, bilinçsizce kimyasal ilaç alımı sizi ölüme götürür.

Gerica Yan Etkileri Nelerdir?

Çoğu ilaçta olduğu gibi Gerica kullanımının da yan etikleri olmaktadır. Bu tarz ilaçları kullanmadan önce vücudunuzda pregabaline karşı bir alerjiniz var mı veya yok mu kontrol ettirmelisiniz yoksa vücudunuz çok kötü tepkiler verebilir. Gerica yan etkileri:

 • Yürüyüşte anormallik.
 • Kasların boşalması aşırı gevşeme
 • Baş dönmesi ve uygu hali
 • Aşırı iştah artışı
 • Tik şeklinde kas hareketleri
 • Cinsel bozukluk
 • Anormallik hissi
 • Ödem

Gerica kullanarak bu yukarıdaki yan etkilerden etkilenebilirsiniz.

Gerica Kullanıcı Yorumları

Gerica’yı uyuşturucu niyetine kullanıp bırakan birisiyle Aferin.net olarak röportaj yaptık ve kendisinden onun için Gerica kullanım sürecinin nasıl geçtiğini anlatmasını istedik:

İlk başlarda çok tehlikesiz geliyordu. Vücudumu ve kafamı rahatlatması bana keyif veriyor ve 2 saat’te olsa kendimi mutlu hissediyordum. Zamanla vücudumun pregabaline alışkanlık kazanmasıyla günde bir gerica ile başlayan yolculuğum minimum dört tane içerek devam etmeye başladı. Birgün satın alım yaptığım satıcıda Gerica bulamadım ve ertesi güne kadar soğuk soğuk terlemeler, mide kasılmaları ve kusmaya başladım o zaman bağımlı olduğumu anladım ve bırakmaya karar verdim, doktorlara gittiğimde vücudumun çok tahribata uğradığını söyledip hemen kesmemi ve spor yapmamı vücudumu rahatlatacak aktivitelerde bulunmamı belirtiler. Zamanla yürüyüş ve koşular yapıp işime de odaklanınca Gerica denen illeti bırakmaya karar verdim.
-Eski bir Gerica kullanıcısı.

Eksi sözlük üzerinde Gerica adına sayfalarca entry yazılmıştır, çoğu insan lyrica ve gerica ilaçlarını artık uyuşturucu niyetine kullanmaya ve sokaklarda el altından temin etmeye başladı. Bu tarz ilaçların bilinçsizce ve el altından satılıp kullanılması Türkiye Cumhuriyet’i vatandaşlarına oldukça zarar vermektedir.

Bu yazımızda sizlere gerica nedir, gerica kafa yapar mı gibi sorulara cevap vermiş olduk. Dilerseniz sitemizde bulunan VPN Kurmadan Yasaklı Sitelere Giriş, Sugar Daddy Ne Demek? ve En İyi IPTV Uygulaması içeriklerimizi okuyabilir, aynı zamanda Banyo Yapmak İstemiyorum, Domuz Yağı Yanığa İyi Gelir mi? gibi içeriklerimizide okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu posta oy ver!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Tugaycan

Tugaycan

Tugaycan, Aferin.NET'i 2022 yılının haziran ayında yıllardır biriktirdiği SEO tecrübesiyle birlikte kullanıcıların aradığı sorulara cevap vermek için kurdu. Normalde bir ajansta PPC Technical Lead olarak çalışan Tugaycan, bu işi hobi amaçlı yürütüyor.

Yorum yapın