Instagram Gizli Hesap Görme 2023 (Yeni ve Kesin Yöntemler)

Ziyaretçilerimiz arasında Instagram gizli hesap görme konusuyla ilgili sıkça sorular almaktayız, özellikle de iOS için ücretsiz yöntemler talep edilmektedir. Bu içerikte, Mart 2023 itibariyle Instagram gizli hesap görme konusunda doğru yöntemleri değerli ziyaretçilerimizle paylaşacağız. Ayrıca, Instagram gizli hesap bakma, Instagram gizli hesap hikayelerini görme, Instagram gizli hesap görme siteleri hakkında da farklı bilgiler sunacağız.

İnstagram Gizli Hesap Görme
İnstagram Gizli Hesap Görme

Instagram, milyonlarca insanın günlük olarak kullandığı, fotoğraflar ve hikayeler paylaştığı popüler bir uygulamadır. Instagram’ın gizli hesapları ise büyük bir ilgi çeker. Eğer birinin hesabını merak ediyorsanız ve ne paylaştığını görmek istiyorsanız, Instagram için geliştirilen gizli hesap görme uygulamalarından yararlanabilirsiniz. Instagram gizli hesap görme ücretsiz yöntemi olarak Postegro ve Secretle gibi uygulamalar sayesinde hızlıca ve tamamen ücretsiz şekilde gizli hesaplara bakabilirsiniz. Bu uygulamaların tüm detaylarıyla birlikte nasıl kullanıldığı da açıklanmaktadır.

Instagram Gizli Hesap Görme (Ücretsiz)

Instagram’da, önceden arkadaş olduğunuz ancak artık arkadaşlığınızın sona erdiği bir kişi sizi takip listesinden çıkartabilir. Bu durumda, artık bu kişinin videolarını, hikayelerini veya paylaştığı fotoğrafları göremeyeceksiniz. Eğer Instagram’da takip etmeyen kişilerin gizli hesaplarına bakmak istiyorsanız, aşağıdaki uygulamaları deneyebilirsiniz.

Instagram Gizli Hesaba Bakma Kesin Yöntem

Aşağıdaki görselle tıklayarak gideceğiniz web sitesinde %100 garantili Instagram gizli profillere bakabilirsiniz. Ancak bunun için 40 TL gibi bir ücret ödemeniz gerekmektedir. Görselin üzerine tıklayarak veya buraya tıklayarak siteye gidebilirsiniz.

Instagram Gizli Profil Görme

Instagram gizli profil görme uygulamaları sayesinde, bakacağımız profilin daha önce takip edilmiş olması gerekmektedir. Aksi takdirde, profiller genellikle açılmayabilir. Bu nedenle, ücretli servisler daha çok talep görmektedir. Gizli profilini görmek istediğiniz kişi için ücretsiz sitelerde ana hesabınız ile giriş yapmamanız önerilir. Aksi takdirde, siz de havuza düşebilirsiniz.

Instagram Gizli Hesap Görme Sitesi

Mspy, birinin özel veya gizli Instagram hesabını görmenin yolunu arayanlar için mükemmel bir araçtır. Bu uygulama sayesinde herhangi birinin hesabındaki gönderileri, beğenileri, takipçileri ve hatta gizli olarak ayarlanmış olanları bile görebilirsiniz. Mspy uygulamasını cihazınıza indirin, kullanımı kolay talimatları takip edin ve favori kullanıcılarınızı gözetlemeye başlayın. Eski sevgilinizin ayrıldıktan sonra neler yaptığını görmek istiyor olun veya favori influencer’larınızın hesaplarında neler paylaştığını merak ediyor olun, mspy tüm sosyal medya aktivitelerinizi takip etmenizi kolay ve kullanışlı hale getirir. Mspy, Instagram gizli hesaplarına botlar aracılığıyla daha önce takip ettiğiniz hesaplardan resimleri çekerek erişir.

Güncel Postegro

Postegro, Instagram’da bulunan tüm gizli hesapları görüntülemenizi sağlayan geniş kapsamlı bir Instagram aracıdır. Postegro web sitesine girerek Instagram hesap bilgilerinizle giriş yapabilir ve merak ettiğiniz gizli hesapları anında görebilirsiniz.

Ancak Postegro’da günde sadece 5 kez gizli hesapları görüntüleyebilirsiniz. 5 kez ve daha fazla gizli hesap görüntülemek isterseniz, Postegro’ya ücret ödemeniz gerekebilir. Ayrıca gizli hesapların hikayelerini görmek için de Postegro’ya ücret ödemeniz gerekebilir.

Postegro Nasıl Kullanılır?

Postegro, Instagram kullanıcılarının gizli hesapları görüntülemesine olanak tanıyan kullanımı kolay bir üçüncü taraf uygulamasıdır. Ücretsiz olan Postegro, Instagram’ın ek yardımcı uygulaması olarak gizli hesapların tüm içeriğini gösterir.

Postegro uygulaması, gün içinde sınırlı sayıda kullanılabilmektedir. Sınırsız hesapları görüntülemek ve içeriğini görmek için, ücretli Postegro APK sürümüne geçmeniz gerekmektedir. Postegro uygulamasını kullanmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

 1. Güncel Postegro giriş sayfasına gidin.
 2. Instagram hesap bilgilerinizle kaydolun.
 3. Açılan panel üzerinden Instagram gizli hesaplarını kontrol edin.

Postegro’yu kullanmak oldukça kolaydır. Uygulamaya kaydolmak için ücret ödemeniz gerekmese de, daha gelişmiş özelliklerden yararlanmak için ücretli sürüme geçmeniz gerekebilir.

Postegro Web Giriş

Postegro uygulamasının web giriş linki ve Postegro APK uygulamasına erişmek her zaman kolay olmayabilir çünkü site sık sık değişebilir. Ancak güncel giriş adresine ulaşmak için aşağıdaki bilgileri takip edebilirsiniz. Sayfamızı sık sık kontrol ederek Postegro’nun güncel giriş adresine buradan erişebilirsiniz.

Postegro Güvenilir Mi?

Postegro, Instagram’a bağımlı olmayan 3. parti bir uygulamadır. Ancak, Postegro’ya kaydolurken kullandığınız Instagram hesabı başkaları tarafından ele geçirilebilir. Bu nedenle, bu tür uygulamalara giriş yaparken sahte bir hesap oluşturmanız ve sahte hesapla kullanmanız daha güvenli olacaktır. Kişisel bilgilerinizi korumak için kişisel hesabınızla bu tür uygulamaları asla kullanmayın.

BestWhozi

BestWhozi, yıllardır Instagram piyasası için yardımcı uygulamalardan biridir ve Instagram’daki tüm gizli hesapların görüntülenmesine yardımcı olur. Eğer Instagram’da bir hesap gizliyse ve içeriğine artık erişemiyorsanız, BestWhozi sizlere sorunsuz bir şekilde yardımcı olabilir.

BestWhozi Özellikleri

Instagram gizli hesap görme uygulamaları arasında öne çıkan BestWhozi, kullanıcılarına birden fazla özellik sunar. Uygulama aracılığıyla Instagram’ın tüm hesaplarına tek bir sayede ulaşabilirsiniz ve BestWhozi’nin sağladığı tüm avantajları kullanmaktan çekinmeyin.

BestWhozi’nin sunduğu özellikler şunlardır:

 • Gizli profilleri görüntüleyebilme
 • Özel profillerin kilidini açabilme
 • Videoları, gönderileri ve hikayeleri tek bir tıklama ile indirebilme
 • Instagram hikayelerini gizlice izleyebilme
 • Profilinize bakan kişileri görebilme
 • Sizi takip etmeyen kişileri görebilme

BestWhozi Güvenilir Mi?

BestWhozi uygulaması Instagram’ın resmi bir uygulaması değildir. Instagram’ın kodlarıyla uyumlu olarak çalışan bir Instagram gizli hesap görme sitesi olarak hizmet vermektedir. Ancak kullanıcılar, hesaplarının sık sık çalındığını ve uygulamanın güvenilir olmadığını belirtmektedirler. Bu nedenle, BestWhozi uygulamasını kullanırken kendi kişisel hesabınız yerine sahte bir Instagram hesabı oluşturarak uygulamayı kullanmanız daha güvenli olacaktır.

EyeZy

EyeZy, Instagram gizli hesap görme konusunda etkili bir yardımcı uygulamadır. Bu uygulama sayesinde Instagram’da gizli hesapların paylaşımlarını ve hikayelerini izleyebilir, profillerine erişebilirsiniz. EyeZy uygulaması da diğer benzer uygulamalar gibi Instagram tarafından onaylanmamış bir uygulamadır. Bu nedenle, EyeZy gibi uygulamaları kullanırken dikkatli olmanız ve kişisel hesabınız yerine sahte bir hesap kullanmanız önerilir.

LiLi

LiLi, Instagram gizli hesap görme uygulamaları arasında ücretsiz olarak hizmet sunan bir versiyonudur. Postegro’nun bir türevi olarak çalışan LiLi, Instagram hesaplarını takip etmeden gizli hesapların profillerine ulaşmanıza olanak tanır. Ancak, kişisel bilgilerinizi korumak için sahte bir Instagram hesabı kullanmanız tavsiye edilir.

Bir hatırlatma: Doğru olup olmadığı belirsiz veya Instagram tarafından yayınlanmamış olan bu tür uygulamalara, ana hesabınız veya kişisel hesabınızla giriş yapmamanız önerilir. Sahte veya fake hesaplarla giriş yaparak, bu uygulamaların tüm özelliklerinden ücretsiz bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Instagram Gizli Hesap Görme Yöntemi

Instagram’da gizli hesapları görmenin bir diğer yolu da uygulamalar yerine kendi yöntemlerinizi geliştirmektir. Eğer Instagram’da gizli bir hesap takip etmek istiyorsanız, aşağıdaki yöntemleri uygulayabilirsiniz:

 1. Instagram uygulamasında kişisel hesabınız dışında bir hesap oluşturun ve bu hesabı doğal bir görünüme sahip hale getirin.
 2. Hesabınıza fotoğraf ve video yükleyin ve en az 50 kişi takip edin.
 3. Daha sonra, gizli hesabı görmek istediğiniz hesaba takip isteği gönderin.
 4. Bu sayede, Instagram’daki kapalı ve gizli hesapları görüntüleyebilirsiniz, ancak şifrenizi kimseyle paylaşmadan tamamen güvenli bir şekilde.

Not: Birden fazla kişiye aynı anda takip isteği göndermek Instagram tarafından spam olarak algılanabilir ve hesabınız engellenebilir. Bu nedenle, takip isteklerini zaman aralıklarıyla göndermeniz önerilir.

Gizli Hesaba Bakma Sitesi

Instagram’ın sık sık yaptığı güncellemelerle birçok Instagram gizli hesap görme uygulaması çalışmayı durdurdu, ancak Scout, Ghosty, Pingru, Secretle gibi birkaç çalışan gizli hesap görme uygulaması mevcut.

Ayrıca, Postegro, LiLi vb. uygulamaların da sürekli güncellendiğini ancak kullanıcıların internet sitelerinin güncel adreslerini bulmakta zorlandıklarını söyleyebiliriz. Tüm uygulamalara, kişisel hesabınız yerine sahte bir hesapla giriş yapabilir ve uygulamaların tüm özelliklerini test ederek sizin için en uygun olanını seçebilirsiniz. Bu tür uygulamalar ve internet siteleri Instagram ile işbirliği yapmadığından, 3. parti uygulamalar olarak kabul edilirler ve sorumluluk size aittir.

Gizli Baktığım Hesap Benim Olduğumu Anlar mı?

Tamamlayıcı bir bilgi olarak belirtmek gerekirse, Instagram gizli hesap görme uygulamaları veya botları ile profilini ziyaret ettiğiniz kişinin sizin baktığınızı anlaması veya hikayesinde görüldü olarak gözükmeniz söz konusu değildir. Ancak yine de başka yollarla, örneğin hesabın takipçi listesi, hikayeler veya etiketler yoluyla hesabı ziyaret ettiğiniz fark edilebilir. Bu nedenle, her zaman başkalarının gizliliğine saygı duymak ve onların rızası olmadan hesaplarını izlememek önemlidir.

Takip etmeden Profili Görme Nasıl Yapılır?

Takip etmeden bir profili görmeniz mümkün, bunun için birçok havuz sistemli internet sitesi mevcuttur. Ancak, bu tür sitelerin güvenilirliği konusunda dikkatli olmakta fayda vardır çünkü bazıları sahte olabilir ve kötü amaçlı yazılımlar içerebilir. Bu nedenle, bu tür siteleri kullanırken bilgisayarınızın veya cihazınızın güvenliğini korumak için gerekli önlemleri almanız önerilir.

Postegro Nedir?

Postegro, Instagram hesaplarını gizlice görmenizi sağlayan bir web uygulamasıdır.Postegro, sahte hesaplar oluşturarak hedeflenen hesabı takip eder ve bu hesaplar aracılığıyla hedeflenen hesabın paylaşımlarını görüntüleyebilirsiniz.

Pingru ne işe yarar?

Pingru uygulaması aracılığıyla Instagram’da gizli olan hesapları görüntüleyebilirsiniz.

LiLi Postegro nasıl kullanılır?

Lili yani Postegro uygulamasına Instagram hesabınızla giriş yaparak, bakmak istediğiniz kullanıcı adını girerek gizli Instagram hesaplarını görebilirsiniz.

Gizli Profil Nedir?

“Gizli hesap” terimi, Instagram kullanıcılarının profilini gizliye almasını ifade eder. Bu durumda, sadece hesap sahibinin onayladığı takipçiler hesabın fotoğraflarına erişebilir.

Bu içeriğimizde instagram gizli hesap görme yöntemlerinin hepsini gösterdik. Dilerseniz teknoloji kategorimizde bulunan KYK WiFi Çıkış, Wifi Şifre Kırma, En İyi Klima Markası  ve En İyi IPTV Uygulaması  içeriklerimizi okuyabilirsiniz.

İnstagram Gizli Hesap Görme
Bu posta oy ver!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Tugaycan

Tugaycan

Tugaycan, Aferin.NET'i 2022 yılının haziran ayında yıllardır biriktirdiği SEO tecrübesiyle birlikte kullanıcıların aradığı sorulara cevap vermek için kurdu. Normalde bir ajansta PPC Technical Lead olarak çalışan Tugaycan, bu işi hobi amaçlı yürütüyor.

Yorum yapın