Kızla Konuşulacak Konular – Etkili Yöntemler

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte iletişim imkanları arttı. Bu içeriğimizde bir kızla konuşulacak konular nelerdir sorusuna cevap veriyor olacağız. Eskiden kadın erkek ilişkilerinde iletişime geçmek hayli zorken, günümüz dünyasında iletişim kurma yöntemleri artmış ve erkeklerin kadınlarla iletişime geçmeleri kolaylaşmıştır.

Kızla Konuşulacak Konular
Kızla Konuşulacak Konular

İletişimin bu kadar kolay olduğu bi dünyada erkeklerin çektiği zorluklardan biri yeni tanışılan bir kızla konuşulacak konular nelerdir sorusudur.

Konu açmak tek taraflı değildir, yeni tanıştığınız bir kadın size ilgi gösterip kendisi konu açmıyorsa muhtemelen cevabı olumsuz olacaktır.

Bir Kızla Konuşulacak Konular Nelerdir?

Kızlarla konuşacak yüzlerce konu vardır. İnsanlar her türlü konu hakkında konuşabilir. Burada asıl önemli olan, sizler için topladığımız bir kızla konuşulacak konulardan karşınızdaki insanın ilgi alanına uygun olan konuyu açmaktır.

İşte bir kızla tanıştığında konuşulacak konular:

 • Gitmek istediği veya gidipte en çok beğendiği şehirleri sorabilirsiniz.
 • Kendinin hayallerinden bahsedebilir, onun hayallerini sorabilirsiniz.
 • Kadınlar genelde burçlar hakkında konuşmaya bayılır burçlar ve astroloji hakkında konuşabilirsiniz.
 • En sevdiği dizi veya filmden konuya girebilirsiniz.
 • Dansa veya sanata ilgisi varsa bunlar hakkında konuşabilirsiniz.
 • Çocukluk anılarınızdan bahsedebilir, geçmişi yadedebilirsiniz.
 • Gündemde bir magazin konusu varsa dedikodu yapabilirsiniz.
 • Tüm kadınların ortak noktası olan moda ve elbiseler hakkında konuşabilirsiniz.
 • Kedi videoları güzel taktiktir, kedi videosu atarak muhabbet başlatabilirsiniz.
 • En çok mutlu olduğu anı sorabilirsiniz.
 • Kendini üç kelime ile anlatmak isterse nasıl anlatır? neden?
 • Genelde arkadaşlarınla hangi konular üzerine konuşursun diye sorabilirsiniz.
 • Bir klasik olan müzik zevkini sorabilirsiniz.
 • Hayatında bir kırmızı çizgi var mı?
 • İnsanlardan gizlediği gizli karakteristik bir özelliği var mı?
 • Bir süper kahraman olsaydın hangisi olurdun? diye sorabilirsiniz.

Bu yukarıdaki konularla kızla ilk buluşmada konuşulacak konular nelerdir diye düşünmenize gerek kalmaz. Bu konular üzerine hem telefonda hem de yüz yüze saatlerce sohbet edebilirsiniz.

Yeni Tanıştığın Kızla Konuşulacak Konular

Yeni tanıştığın bir kızla konuşulacak konular önceden tanıdığın bir kızla konuşacağın bir kızla konuşulacak konulardan daha fazladır. Çünkü hiç tanımadığınız yeni tanıştığınız bir kıza yüzlerce farklı konuda sorular sorabilirsiniz.

Yeni tanıştığın kızla konuşulacak konular:

Dedikodu Yapın

Kızlar dedikodu yapmayı severler. Gündemde bulunan bir magazin konusu hakkında saatlerce kadınlarla sohbet edebilirsiniz. Bunun için magazin gündemini instagram üzerinden takip ederek yeni tanıştığın bir kızla konuşulacak ortak bir konu bulabilirsiniz.

Gelecek Hakkında Planlarını Sorun

Her insan gelecekte neler yapmak istediğini anlatmaya meyilldir. Yeni tanıştığınız bir kıza hayallerini, gelecek üzerine planlarını sorarsanız muhtemelen bu hayaller üzerine sizin ürettiğiniz sorularla konu konuyu açacak ve sohbet oldukça uzayacaktır.

Geçmişinden ve Çocukluğundan Bahsetmesini Sağlayın

Kendinizin bir çocukluk anısını anlatarak konuyu hızlıca başlatabilirsiniz. Siz çocukluğunuzdan bir anı anlatırsanız muhtemelen kendisi de çocukluğundan anılar anlatmaya başlayacaktır. Eğer anlatmasa bile sen çocukken ne yapardın diye sorarak anlatıp rahatlamasını sağlayabilirsiniz.

Sevdiği Konuları Bularak Sorular Sorun

Yeni tanıştığınız bir kızı önceden stalklamanız gerekebilir. Buluştuğunuz kızla konuştuğunuz konuların onun da dikkatini çekmesi için onun ilgi alanında olması gerekir. Bu yüzden buluşma gerçekleşmeden önce kısaca bi nelerden hoşlandığını inceleyip ilgisini çeken konular hakkında sorular sorabilirsiniz.

Müzik ve Film Zevkini Sormak Olmazsa Olmazdır

En klasik konu açma yöntemi karşınızdaki kişinin müzik ve film zevkini sormaktır. Karşınızdaki kızla konuşacak konulardan hiç konu kalmadıysa kıza hangi filmleri beğenirsin, hangi müziklerden hoşlanırsın gibi klasik soruları sorabilirsiniz.

Kızla İlk Buluşmada Konuşulacak Konular

İlk buluşma her zaman zordur. Bir kızla ilk buluşmada konuşulacak konular oldukça çeşitlidir. Bu yüzden karşınızdaki insanın da size ilgisi varsa aşağıda sizler için sıraladığımız bir kızla konuşulacak en güzel konular listesini kullanarak rahatça konu açabilirsiniz.

Kızla İlk Buluşmada Konuşulacak Konular:

En Komik Anını Sorabilirsiniz

İlk buluştuğunuz kızın neşesini yerine getirmek için kendisine en çok güldüğü anısını anlattırabilirsiniz. Katıla katıla gülerek anlattığı anısıyla birlikte ortam neşelenebilir anının içindeki olaylarla birlikte konu konuyu açabilir.

İlgi Alanlarından Konuşun

İlgi alanları nelerdir onu öğrenmeye çalışın bu ilgi alanları üzerine sohbet etmek ilk buluşmada oldukça olumlu bir konudur. İlk buluşmada konuşacağınız konular eğer kızın ilgi alanlarına göre olursa bu kızın gözünde size artı puan kazandırır ve kaliteli zaman geçireceğinizi düşündürür.

Hangi Kitaplardan Hoşlanır?

En klasik ilk buluşma konularından biri kitaplardır. Eğer karşınızdaki kızın kitaplara ilgisi varsa saatlerce bu konu hakkında konuşabilir. Tabi ki daha önce kitap okumamış veya az bir kitap okuyan biriyseniz bu konu üzerinden ilerlemek tehlikeli olabilir.

Aile Yapısı Hakkında Konuşabilirsiniz

İnsanlar aile yapısından ve ailelerinden eğer aralarında bir sorun yoksa konuşmayı ve ailelerini anlatmayı severler. Özellikle yeni doğmuş bir kuzeni veya yeğeni varsa fotoğraflarını göstermek kadınlar için vazgeçilmez etkinliklerden biridir. Bu yüzden ilk buluşmada aile yapısından bahsederek konu açabilirsiniz.

Daha fazla konu arıyorsanız Scienceofpeople adlı websitesinin araştırmasını yaptığı 55 farklı konuyu buradan inceleyebilirsiniz.

Kızla konuşurken konu nasıl açılır?

Kızlarla konuşurken konu açmak oldukça basittir. İlgi alanlarını tespit edip ilgi hakkında sorular sorabilirsiniz. Geçmiş, gelecek hakkında planlarını sorabilirsiniz. En sevdiği dizi veya filmi sormak bile bir konu açmak yöntemidir.

Yeni tanıştığım kızla ne konuşulur?

Yeni tanıştığınız bir kızla hayalleri, geçmişi, geleceği, planları ve tüm ilgi alanları hakkında konuşabilirsiniz. Karşınızdaki kişinin sizin anlatımınıza göre sohbetin seyri değişebilir.

Flörtle hangi konular konuşulur?

Sağlık bir ilişkinin temeli hakkında konular açabilirsiniz. Asla tahammül edemediği davranışları öğrenerek dikkat edebilir onun hakkında bilgi alabilecek, hoşlandığı konuları öğrenecek şekilde sorular sorabilirsiniz.

Bu içeriğimizde sizlere kızla konuşulacak konular nelerdir sorusuna cevap verdik. Dilerseniz sitemizde bulunan Sugar Daddy Ne Demek? ve VPN Kurmadan Yasaklı Sitelere Giriş içeriklerimizi okuyabilir aynı zamanda sitemizde bulunan En İyi IPTV Uygulaması, Gerica Nedir? ve Dünyanın En İyi Bisikleti içeriklerimizi okuyabilirsiniz. Gelecekti yazılarımızda görüşmek üzere.

5/5 - (3 votes)
Tugaycan

Tugaycan

Tugaycan, Aferin.NET'i 2022 yılının haziran ayında yıllardır biriktirdiği SEO tecrübesiyle birlikte kullanıcıların aradığı sorulara cevap vermek için kurdu. Normalde bir ajansta PPC Technical Lead olarak çalışan Tugaycan, bu işi hobi amaçlı yürütüyor.

Yorum yapın