Sugar Daddy Ne Demek? – Merak Edilenler

Sugar daddy ne demek sorusuna cevap vereceğimiz bu içeriğimizde aynı zamanda sugar daddy olayı nedir, sugar daddy siteleri güvenilir mi ve sugar daddy olayı ile ilgili editör yorumlarını paylaşıyor olacağız.

Sugar Daddy Ne Demek?
Sugar Daddy Ne Demek?

Sugar daddy kavramı ilk olarak Amerika’da ortaya çıkmış olup, zamanla internetin de yaygınlaşmasıyla birlikte tüm dünyada yayılmıştır.

İnternet ve teknolojinin hayatımıza dahil olmasıyla birlikte çok farklı kelimeler ve kavramlar günlük yaşantımıza eklenmeye devam ediyor. Sugar daddy ise yeni dünyanın kavramlarından biri. Sugar daddy kavramının ne kadar etik ve ahlaklı olduğu internet forumlarında ve sosyal medyada sıklıkla tartışılan bir konu haline gelmiştir.

Sugar Daddy Ne Demek? Ne Anlama Gelir?

Sugar daddy günümüzde kendinden yaşça küçük kadınlarla, para ve güzel yaşantı karşılığı birlikte olan zengin erkeklere takılan lakaptır.

Özellikle ergenlikten yeni çıkan 18-21 yaş arası kadınlar arasında git gide popülerleşen sugar daddy kavramı kadınla para ve güzel yaşantı karşılığı birlikte olmak isteyen zengin erkeğin kadına zarar verip vermeyeceğini veya kadından beklentilerinin bilinmemesinden kaynalı tehlikeli bir durumdur. Eğer sugar daddy ne demek diye merak edip bu içeriği gördüyseniz hemen sugar daddy düşüncesinden vazgeçmenizi tavsiye ederiz.

Dünya genelinde Sugar Daddy altında yüzlerce kadın istismar ediliyor. Eğer böyle bir düşünceniz varsa kesinlikle bu düşünceden vazgeçmelisiniz!

Genç erkeklerle birlikte olup onlara para ve güzel yaşantı sunan yaşlı kadınlara ise sugar mommy denir.

Özellikle son dönemde Türkiye’de ekonomik krizin ortaya çıkmaya başlamasıyla üniversite yaşlarında olan gençler sugar daddy ve sugar mommy arayışına giriyor. Seks işçiliğini marjinalleştirmeye ve legalleştirmeye çalışan bu kavramlar insanların vicdanını rahatlatmak için buldukları kılıflardır.

Genellikle sugar daddy siteleri ve sugar mommy siteleri altında yüzbinlerce ilan görürsünüz fakat bu ilanların %99’u samimi değildir ve oldukça tehlikelidir.

Sugar Daddy Olayı Nedir?

Sugar daddy ne demek öğrendiysek şimdi hep beraber sugar daddy olayı nedir inceleyelim. Sugar daddy olayı önce Amerika’da eğitim masraflarını ödeyemeyen genç kadınlar tarafından ortaya çıkarılan seks işçiliğini maskeleyen bir kılıf olarak ortaya çıkmıştır. Zamanla internetin yaygınlaşması ve cinsel içerikli film sektörünün de bu başlıklarda filmler çekmesiyle birlikte tüm dünyaya yayılmıştır.

Sugar daddy olayı neredeyse tüm ülkelerde yasak olmasına rağmen sevgiliyiz adı altında rahatça gerçekleştirilebiliyor.

Huffpost’un 2016 yılında yayınladığı makaleye göre kadın veya erkekler kendi uzuvlarını farklı şekerlere benzeterek sattıklarını gösteriyor.

Sugar Daddy Siteleri Ne Kadar Güvenilir?

Sugar daddy bulma ve sugar daddy olma adı altında kurulan sugar daddy siteleri gün geçtikçe artıyor. Tinder gibi platformlarda bu avcılığı yapamayan insanlar sadece bu amaçla açılmış sitelere giriyorlar.

Sugar daddy sitelerinin %99’u güvenilir değildir. Burada ilan açan insanlar ister sugar daddy olmak istesin ister sugar daddy arayan bir kadın olsun tamamen istismar amaçlı kullanılır.

Burada hesap açan erkeklerin neredeyse hepsi kadınların vücutlarını istismar etmeyi planlarken, hesap açan kadınların hepsi de bir ilişki yaşamadan bu erkeklerden para almayı hedefliyor. Sugar daddy sitesi adı altında açılan hiç bir siteye güvenmeyin.

Editör Yorumu

Özetlemek gerekirse kendi vücudunuz dünyadaki en değerli varlığınız, bu varlığınızı biraz paraya veya eşyaya satmak kendinize yapacağınız en büyük ihanetlerden biridir. Kendinizi istismar ettirmeden alın terinizle kazanacağınız paranın kıymeti ve huzuru ile kalın!

Daddy Issues ne anlama gelir?

Psikoloji biliminde “baba kompleksi” anlamına gelen daddy issues ilk olarak Freud tarafından öne sürülmüştür. Freud’un yaptığı çalışmaları sonrasında tekrardan ele alan Carl Jung bireyin babasıyla olan zayıf ilişkilerini başkalarında tatmin etme durumu olarak tanımlar.

Bu içeriğimizde sugar daddy ne demek sorusuna cevap verdik. Dilerseniz sitemizde bulunan En İyi IPTV Uygulaması 2022, En İyi Klima Markası 2022 ve Global Satış Ne Demek? yazılarımızı okuyabilir, dilerseniz Koltuk Altı Mantarı yazımızı da okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

5/5 - (1 vote)
Tugaycan

Tugaycan

Tugaycan, Aferin.NET'i 2022 yılının haziran ayında yıllardır biriktirdiği SEO tecrübesiyle birlikte kullanıcıların aradığı sorulara cevap vermek için kurdu. Normalde bir ajansta PPC Technical Lead olarak çalışan Tugaycan, bu işi hobi amaçlı yürütüyor.

Yorum yapın